Manual Crop (7.x-1.7) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enable
lv: Iespējot

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: and
lv: un

en: Crop
lv: Apgriezt

en: upscaling allowed
lv: palielināšana atļauta

en: Style name
lv: Stila nosaukums

en: Image style
lv: Attēla stils
