Manual Crop (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Save
nl: Opslaan

en: Upload
nl: Uploaden

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Browse
nl: Bladeren

en: Keyboard shortcuts
nl: Toetsenbord-sneltoetsen

en: and
nl: en

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: upscaling allowed
nl: vergroten toestaan

en: Style name
nl: Stijlnaam

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Manual crop
nl: Handmatig bijsnijden

en: Select a style to crop
nl: Selecteer een stijl om bij te snijden

en: Remove selection
nl: Selectie verwijderen

en: %filename must have a cropping selection for the @style image style.
nl: %filename dient een uitsnede te hebben voor de afbeeldingsstijl @style.

en: Fallback image style
nl: Alternatieve afbeeldingsstijl

en: Select the image style to crop, the corresponding cropping tool will open.
nl: Selecteer de afbeeldingstijl om bij te snijden, de overeenkomstige uitsnedemarkeringen worden geopend.

en: Maximize selection
nl: Selectie maximaliseren

en: Revert selection
nl: Selectie terugzetten

en: (cropped)
nl: (bijgesneden)
