Manual Crop (7.x-1.7) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Enable
ru: Включить

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Image
ru: Изображение

en: Save
ru: Сохранить

en: Upload
ru: Закачать

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Browse
ru: Обзор

en: Keyboard shortcuts
ru: Сочетания клавиш

en: and
ru: и

en: Crop
ru: Обрезка

en: upscaling allowed
ru: разрешено увеличение

en: Style name
ru: Название стиля

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Manual crop
ru: Ручная обрезка

en: Fallback image style
ru: Резервный стиль изображений
