Manual Crop (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Enable
sr: Укључи

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај
