Manual Crop (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Image
tr: Resim

en: Save
tr: Kaydet

en: Upload
tr: Yükle

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Keyboard shortcuts
tr: Klavye kısa yolları

en: and
tr: ve

en: Crop
tr: Kırp

en: upscaling allowed
tr: büyütmeye izin verildi

en: Style name
tr: Stil adı

en: Image style
tr: Resim stili

en: Remove selection
tr: Seçimi kaldır

en: Fallback image style
tr: Yedek görsel stili
