Manual Crop (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Save
uk: Зберегти

en: Upload
uk: Викласти

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Browse
uk: Огляд

en: Keyboard shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: and
uk: та

en: Crop
uk: Кадрування

en: upscaling allowed
uk: збільшення розміру дозволено

en: Style name
uk: Назва стилю

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Manual crop
uk: Ручне масштабування

en: Remove selection
uk: Зняти виділення

en: Fallback image style
uk: Резервний стиль зображення
