Manual Crop (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Enable
af: Aktiveer

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: Upload
af: Oplaai

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: and
af: en
