Manual Crop (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Enable
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Upload
az: Yükləmə

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: and
az: və

en: Crop
az: Məhsul

en: Style name
az: Stil adı
