Manual Crop (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Enable
bg: Активирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Save
bg: Запази

en: Upload
bg: Трансфер

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: and
bg: и

en: Style name
bg: Име на стила
