Manual Crop (7.x-1.7) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Enable
bs: Omogući

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: and
bs: i
