Manual Crop (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Enable
jv: Diuripnā

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Save
jv: Simpen

en: Upload
jv: Unggah

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: upscaling allowed
jv: oléh digedhéaké

en: Style name
jv: Jeneng gagrag

en: Image style
jv: Gagrag gambar
