Manual Crop (7.x-1.7) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Upload
ku: بارکردن

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Style name
ku: ناوی شێواز

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
