Manual Crop (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Enable
oc: Activar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Save
oc: Enregistrar

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Browse
oc: Percórrer

en: and
oc: et

en: Crop
oc: Requadrar

en: upscaling allowed
oc: agrandiment autorizat

en: Style name
oc: Nom de l'estil

en: Image style
oc: Estil d'imatge
