Manual Crop (7.x-1.7) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: and
sq: dhe
