Manual Crop (7.x-1.7) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: and
te: మరియు
