Manual Crop (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: and
th: และ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
