ManyMail (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Mail
af: E-pos

en: Options
af: Opsies

en: Host
af: Masjien

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Send e-mail
af: Stuur e-pos

en: Signature
af: Handtekening

en: Server settings
af: Bediener-instellings
