ManyMail (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Message
fi: Viesti

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Options
fi: Valinnat

en: Host
fi: Isäntä

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Send e-mail
fi: Lähetä sähköpostia

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Server settings
fi: Palvelimen asetukset

en: Port
fi: Portti

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Information
fi: Tietoa

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: From name
fi: Lähettäjältä

en: From address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Credentials
fi: Tunnukset

en: Security settings
fi: Turvallisuusasetukset

en: Initializing.
fi: Aloitetaan
