ManyMail (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Subject
hi: विषय

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Message
hi: संदेश

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Mail
hi: मेल

en: Options
hi: विकल्प

en: Host
hi: होस्ट

en: Recipients
hi: प्राप्तकर्ता

en: Send e-mail
hi: ई-मेल भेजें

en: Sender
hi: प्रेषक

en: Signature
hi: हस्ताक्षर

en: Server settings
hi: सर्वर सेटिंग

en: Port
hi: पोर्ट

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Initializing.
hi: आरंभ किया जा रहा है ...
