ManyMail (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Body
id: Isi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Username
id: Nama pengguna

en: Subject
id: Judul

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Message
id: Pesan

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Mail
id: Email

en: Options
id: Opsi

en: Recipients
id: Penerima

en: Send e-mail
id: Kirim email

en: Signature
id: Tanda tangan

en: Server settings
id: Pengaturan server

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Information
id: Informasi

en: Credentials
id: Kredensial

en: Security settings
id: Pengaturan keamanan

en: Initializing.
id: Memulai.

en: Confirm deletion
id: Konfirmasi penghapusan
