ManyMail (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Mail
lv: Pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: Host
lv: Serveris

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Send e-mail
lv: Sūtīt e-pastu

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Signature
lv: Paraksts

en: Server settings
lv: Servera iestatījumi

en: Port
lv: Ports

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Information
lv: Informācija

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Initializing.
lv: Inicializējas.
