ManyMail (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Signature
si: අත්සන

en: Server settings
si: Server සැකසුම්

en: Initializing.
si: ආරම්භ වෙමින් පවතී.
