ManyMail (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Send e-mail
gu: મેઈલ મોકલો

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: Server settings
gu: સર્વર ની ગોઠણીઓ
