ManyMail (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Mail
hy: Փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Host
hy: Հոսթ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Send e-mail
hy: Ուղղարկել էլ-նամակ

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Port
hy: Պորտ

en: Initializing.
hy: Նախապատրաստվում է:
