ManyMail (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Host
kk: Хост

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Send e-mail
kk: E-mail жіберу

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Server settings
kk: Сервер баптамалары

en: Initializing.
kk: Инициализациялау.
