ManyMail (7.x-1.0-beta2) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Password
ky: Сырсөз

en: edit
ky: түзөт
