ManyMail (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Options
sl: Možnosti

en: Host
sl: Gostitelj

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Send e-mail
sl: Pošlji e-pošto

en: Signature
sl: Podpis

en: Server settings
sl: Nastavitve strežnika

en: Port
sl: Vrata

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')

en: Initializing.
sl: Inicializacija.
