ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Message
bn: বার্তা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Host
bn: হোস্ট

en: Signature
bn: স্বাক্ষর

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Port
bn: পোর্ট

en: Initializing.
bn: প্রস্তুতি চলছে...
