ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Options
bs: Opcije

en: Send e-mail
bs: Pošalji email

en: Signature
bs: Potpis

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Server settings
bs: Podešavanja servera

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
