ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Body
ca: Cos

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Mail
ca: Correu

en: Options
ca: Opcions

en: Host
ca: Servidor

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Send e-mail
ca: Envia un correu electrònic

en: Sender
ca: Remitent

en: Signature
ca: Signatura

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Server settings
ca: Preferències del servidor

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Information
ca: Informació

en: From name
ca: Nom del remitent

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: Security settings
ca: Opcions de seguretat

en: Initializing.
ca: Inicialitzant.
