ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Initializing.
ht: Ap kòmanse.
