ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Host
ne: होस्ट

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Send e-mail
ne: ई-मेल पठाउनुहोस्

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Server settings
ne: सर्भर सेटिंग
