ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Body
os: Мидис

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном
