ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Host
ps: کوربه

en: Signature
ps: لاسليک

en: Port
ps: درشل (پورټ)
