ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (34 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Subject
pt: Assunto

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Advanced options
pt: Definições avançadas

en: Message
pt: Mensagem

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Mail
pt: Correio

en: Options
pt: Opções

en: Host
pt: Servidor

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Send e-mail
pt: Enviar email

en: Sender
pt: Remetente

en: Signature
pt: Assinatura

en: E-mail address
pt: Endereço de email

en: Server settings
pt: Definições de servidor

en: Port
pt: Porta

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Warn
pt: Aviso

en: Information
pt: Informação

en: Timeout
pt: Tempo esgotado

en: List name
pt: Nome da lista

en: From name
pt: Nome do remetente

en: From address
pt: Endereço do remetente

en: No lists available.
pt: Nenhuma lista disponível.

en: Initializing.
pt: A iniciar

en: Delete selected
pt: Excluir seleccionados

en: General configuration
pt: Configuração geral
