ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Send e-mail
ug: ئې-خەت يوللاش

en: Signature
ug: ئىمزا

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى
