ManyMail (7.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: edit
ur: ترمیم

en: Mail
ur: مراسلہ

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: Server settings
ur: سرور کی ترتیبات

en: Initializing.
ur: ابتداء کی جا رہی ہے۔
