ManyMail (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Body
ar: المتن

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Options
ar: الخيارات

en: Host
ar: المستضيف

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Send e-mail
ar: إرسال بريد إلكتروني

en: Signature
ar: التوقيع

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Server settings
ar: إعدادات الخادم

en: Port
ar: منفذ

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Information
ar: معلومات

en: From name
ar: اسم المرسل

en: From address
ar: من العنوان

en: Initializing.
ar: التجهيز.

en: Confirm deletion
ar: تأكيد الحذف

en: Send HTML e-mail.
ar: إرسال بريد إلكتروني HTML.
