ManyMail (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Options
ast: Opciones

en: Host
ast: Sirvidor

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Send e-mail
ast: Unviar corréu-e

en: Signature
ast: Robla

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Server settings
ast: Preferencies del sirvidor

en: Port
ast: Puertu

en: Initializing.
ast: Anicializando.
