ManyMail (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Mail
hr: E-pošta

en: Options
hr: Opcije

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Send e-mail
hr: Pošalji e-poštu

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Signature
hr: Potpis

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Server settings
hr: Postavke poslužitelja

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Initializing.
hr: Pokretanje.
