ManyMail (7.x-1.0-beta4) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Send e-mail
pa: ਈਮੇਲ ਭੇਜੋ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
