ManyMail (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subject
sv: Ämne

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Mail
sv: E-post

en: Options
sv: Alternativ

en: Host
sv: Värd

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Send e-mail
sv: Skicka e-post

en: Sender
sv: Avsändare

en: Signature
sv: Signatur

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Server settings
sv: Inställningar för servern

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: List name
sv: Listrubrik

en: From name
sv: Från namn

en: From address
sv: Svarsadress

en: Create list
sv: Skapa lista

en: Credentials
sv: Referenser

en: Recipient roles
sv: Roller för mottagare

en: Initializing.
sv: Initierar.

en: Delete selected
sv: Radera markerade

en: Confirm deletion
sv: Bekräfta radering
