ManyMail (7.x-1.0-beta5) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Password
br: Ger-tremen

en: Mail
br: Postel
