ManyMail (7.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Mail
da: E-mail

en: Options
da: Valg

en: Host
da: Værtsnavn

en: Recipients
da: Modtagere

en: Send e-mail
da: Send besked

en: Sender
da: Afsender

en: Signature
da: Signatur

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Server settings
da: Serverindstillinger

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: From name
da: Afsendernavn

en: From address
da: Afsenderadresse

en: Create list
da: Opret liste

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: The message body.
da: Meddelelsens brødtekst.

en: Initializing.
da: Initialiserer.

en: General configuration
da: Generel konfiguration
