ManyMail (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Send e-mail
el: Αποστολή e-mail

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Signature
el: Υπογραφή

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Server settings
el: Ρυθμίσεις διακομιστή

en: Port
el: Θύρα

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Information
el: Πληροφορίες

en: From name
el: Όνομα αποστολέα

en: From address
el: Διεύθυνση του αποστολέα

en: Recipient roles
el: Ρόλοι παραληπτών

en: Initializing.
el: Αρχικοποίηση.
