ManyMail (7.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Mail
eu: Posta

en: Options
eu: Aukerak

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Send e-mail
eu: Bidali posta-e

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Signature
eu: Sinadura

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Server settings
eu: Zerbitzailearen ezarpenak

en: Port
eu: Ataka

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Information
eu: Informazioa

en: From name
eu: Bidaltzailearen izena

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: Initializing.
eu: Abiatzen

en: Confirm deletion
eu: Baieztatu ezabatzea
