ManyMail (7.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Message
fa: پیغام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Host
fa: میزبان

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Send e-mail
fa: ارسال پست الکترونیک

en: Sender
fa: فرستنده

en: Signature
fa: امضا

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Server settings
fa: تنظیمات سرور

en: Port
fa: درگاه

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Information
fa: اطلاعات

en: From name
fa: نام فرستنده

en: From address
fa: آدرس فرستنده

en: Security settings
fa: تنظیمات امنیتی

en: Initializing.
fa: پیاده سازی.
