ManyMail (7.x-1.0-beta5) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Body
it: Corpo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Username
it: Nome utente

en: Subject
it: Oggetto

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Message
it: Messaggio

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Options
it: Opzioni

en: Recipients
it: Destinatari

en: Send e-mail
it: Invia e-mail

en: Sender
it: Mittente

en: Signature
it: Firma

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Server settings
it: Impostazioni server

en: Port
it: Porta

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Information
it: Informazioni

en: From name
it: Nome del mittente

en: From address
it: Indirizzo mittente

en: Security settings
it: Impostazioni sicurezza

en: Initializing.
it: Inizializzazione.

en: Delete selected
it: Elimina selezionati
