ManyMail (7.x-1.0-beta5) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Server settings
my: ဆာ​ဗာ​အား​တည်ဆောက်​ပြင်ဆင်​ထား​ပုံ

en: Initializing.
my: စတင်လုပ်ဆောင်နေသည်။
