ManyMail (7.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Send e-mail
nn: Send e-post

en: Signature
nn: Signatur

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Server settings
nn: Tenarinnstillingar

en: Initializing.
nn: Initialiserar
